Warsztaty
kuchni Agaty

Warsztatowa kuchnia pozwala nauczyć się tak podstaw gotowania, jak i doskonalić swoje kulinarne umiejętności. Szeroki zakres tematyczny zajęć dostosowujemy na bieżąco do potrzeb uczestników.
Szkolenia w wąskiej grupie pasjonatów kulinarnych pozwalają w oryginalny, i wyjątkowo przy tym przyjemny, sposób spędzić wolny czas. Wszystkie zajęcia kończą się wspólnym posiłkiem, w trakcie którego degustujemy przygotowane potrawy. To wyjątkowy czas, okazja do spokojnej biesiady przy stole zastawionym pysznymi daniami i długich rozmów na (nie tylko) kulinarne tematy.
Gustownie urządzone wnętrze sprawdza się doskonale jako tło do spotkań tematycznych takich jak wieczory panieńskie, przyjęcia dla dzieci czy baby shower.

Gotowanie na żywo i pokazy kulinarne to niecodzienna okazja uczestniczenia w procesie powstawania dania, od samych jego podstaw. „Podglądanie” kucharza przy pracy, obserwacja wszystkiego co dzieje się na patelni i w rondlach, poznawanie kuchennych sztuczek, to wszystko możliwe jest dzięki organizowanym w Warsztatach Kuchni Agaty pokazach „live cookingu”, zwieńczonych degustacją przygotowanych na Państwa oczach, wyjątkowych potraw.

Private dining jest pomysłem na niezapomniane spotkanie w gronie najbliższych, spędzenie wyjątkowych chwil przy doskonałym posiłku, w niepowtarzalnej oprawie. Wspólnie ustalimy menu, plan spotkania, jego szczegóły. Całą organizację bierzemy na swoje barki. Obsługa kelnerska, oryginalna aranżacja stołów, detale sprawiające, że będzie to niepowtarzalne spotkanie przy wyjątkowym posiłku- oto kwintesencja pomysłu na stworzenie wymarzonej oprawy na Państwa małym przyjęciu.

Spotkania urodzinowe dla dzieci i dorosłych pozwalają na uczczenie tego wyjątkowego dnia w gronie przyjaciół, przy wybranym menu. Dysponujemy osobną salą, przeznaczoną wyłącznie dla dzieci. Każde spotkanie ma ustalony harmonogram, czas na prezenty i odśpiewanie „Sto lat”:)

Spotkania dla pracowników – przestrzeń Warsztatów pozwala w mniej oficjalnej, niż ta biurowa czy restauracyjna, atmosferze zorganizować spotkania w formie warsztatów kulinarnych, służbowych obiadów i kolacji, pokazu kulinarnego lub kameralnej imprezy firmowej.

***

Na warsztaty prosimy wziąć ze sobą tylko dobre chęci. Fartuchy, składniki, ostre noże i inne narzędzia- już na Państwa czekają!

Najbliższe
Warsztaty

Warsztaty Wielkanocne 21.03 br (środa) godz. 17:00

****

Z okazji zbliżającej się Wielkanocy, zapraszam na wiosenne warsztaty w świątecznym klimacie.

****

W menu znajdziecie:

  • zupę- krem chrzanowy
  • bliny gryczane z jajkiem i wędzoną rybą
  • jajka w cieście filo
  • muffiny marchewkowe z kremem

****

cena: 149 zł/os

czas trwania: 3-4 godziny

zapisy: warsztaty@kuchniaagaty.pl

O udziale decyduje kolejność zapisów i wpłat.
CENA ZAJĘĆ: 149 zł / os

Wielkanocne warsztaty cukiernicze- 12.03 br (poniedziałek), godz. 17:00


Warsztaty poprowadzi JOWITA WOSZCZYŃSKA, złota medalistka Mistrzostw Polski w Dekoracji Tortów,
medalistka rozgrywanych w Mediolanie Mistrzostwach Świata w Dekorowaniu Tortów, współtwórczyni zapierającego dech w piersiach weselnego tortu Agnieszki Radwańskiej z cukierni Sowa!

Na zajęciach przygotujemy spektakularną ozdobę wielkanocną- CZEKOLADOWE JAJKO (ok. 30 cm wysokości) z białej czekolady, ozdobione kwiatami i innymi ozdobami z masy cukrowej, postawione na szerokiej wstążce (także z masy cukrowej).

Jowita, oprócz samej techniki wykonania ozdoby, pokaże:

  • jak pracować z masą cukrową
  • jakich narzędzi używać do pracy przy ozdabianiu wypieków/deserów
  • jak koloryzować masę itp.

A przede wszystkim Jowita odpowie na każde pytanie o dekorację słodkości!

Na warsztatach zapewniamy materiały i wszystkie niezbędne narzędzia.

****
cena: 199 zł/os
zapisy: warsztaty@kuchniaagaty.pl
czas trwania: ok. 3-4 godziny

 

O udziale decyduje kolejność zapisów i wpłat.
CENA ZAJĘĆ: 199 zł

Partnerzy

Ulubione (
0
)
Kategorie