Warsztaty
kuchni Agaty

Warsztatowa kuchnia pozwala nauczyć się tak podstaw gotowania, jak i doskonalić swoje kulinarne umiejętności. Szeroki zakres tematyczny zajęć dostosowujemy na bieżąco do potrzeb uczestników.
Szkolenia w wąskiej grupie pasjonatów kulinarnych pozwalają w oryginalny, i wyjątkowo przy tym przyjemny, sposób spędzić wolny czas. Wszystkie zajęcia kończą się wspólnym posiłkiem, w trakcie którego degustujemy przygotowane potrawy. To wyjątkowy czas, okazja do spokojnej biesiady przy stole zastawionym pysznymi daniami i długich rozmów na (nie tylko) kulinarne tematy.
Gustownie urządzone wnętrze sprawdza się doskonale jako tło do spotkań tematycznych takich jak wieczory panieńskie, przyjęcia dla dzieci czy baby shower.

Gotowanie na żywo i pokazy kulinarne to niecodzienna okazja uczestniczenia w procesie powstawania dania, od samych jego podstaw. „Podglądanie” kucharza przy pracy, obserwacja wszystkiego co dzieje się na patelni i w rondlach, poznawanie kuchennych sztuczek, to wszystko możliwe jest dzięki organizowanym w Warsztatach Kuchni Agaty pokazach „live cookingu”, zwieńczonych degustacją przygotowanych na Państwa oczach, wyjątkowych potraw.

Private dining jest pomysłem na niezapomniane spotkanie w gronie najbliższych, spędzenie wyjątkowych chwil przy doskonałym posiłku, w niepowtarzalnej oprawie. Wspólnie ustalimy menu, plan spotkania, jego szczegóły. Całą organizację bierzemy na swoje barki. Obsługa kelnerska, oryginalna aranżacja stołów, detale sprawiające, że będzie to niepowtarzalne spotkanie przy wyjątkowym posiłku- oto kwintesencja pomysłu na stworzenie wymarzonej oprawy na Państwa małym przyjęciu.

Spotkania urodzinowe dla dzieci i dorosłych pozwalają na uczczenie tego wyjątkowego dnia w gronie przyjaciół, przy wybranym menu. Dysponujemy osobną salą, przeznaczoną wyłącznie dla dzieci. Każde spotkanie ma ustalony harmonogram, czas na prezenty i odśpiewanie „Sto lat”:)

Spotkania dla pracowników – przestrzeń Warsztatów pozwala w mniej oficjalnej, niż ta biurowa czy restauracyjna, atmosferze zorganizować spotkania w formie warsztatów kulinarnych, służbowych obiadów i kolacji, pokazu kulinarnego lub kameralnej imprezy firmowej.

***

Na warsztaty prosimy wziąć ze sobą tylko dobre chęci. Fartuchy, składniki, ostre noże i inne narzędzia- już na Państwa czekają!

Najbliższe
Warsztaty

09.06.2017 godz. 17:00
Sugarcrafting czyli najpiękniejsze babeczki na świecie ;)
Kurs zdobienia babeczek metodą angielską- kwiat hortensji
Zapraszamy na 3 godzinne szkolenie dla początkujących. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy pragną poznać tajniki dekoracji cukierniczych.
Podczas kursu uczestnicy nauczą się:
-pracować z Model Paste (włoską masą cukrową)
-poznają rodzaje podstawowych przyborów do dekoracji cukierniczych
-dowiedzą się jak w profesjonalny sposób wykonać pełny kwiat hortensji
-przy użyciu najlepszych barwników w proszku firmy Rolkem pocieniują płatki kwiatów
-i wiele więcej :)

Podczas szkolenia zapewniamy babeczki, masę cukrową, barwniki, białą czekoladę w rękawie cukierniczym i w pełni wyposażone stanowisko.

Po zakończonym szkoleniu każdy uczestnik będzie potrafił wyczarować kwiaty hortensji na swoich wypiekach.

Warsztaty poprowadzi Jowita Woszczyńska, która od trzech lat pracuje w cukierni Sowa. Wcześniej słodkie dekoracje przygotowywała jedynie dla swoich dzieci, to był najlepszy trening! Teraz sugarcrafting jest dla niej największą pasją, a zarazem pracą. W lutym tego roku zdobyła pierwsze miejsce w Mistrzostwach Polski w Dekoracji Tortów „Expo Sweet 2017″. Obecnie przygotowuje się do międzynarodowego konkursu w Mediolanie.
O udziale decyduje kolejność zapisów i wpłat.
CENA ZAJĘĆ: 179

Partnerzy

Ulubione (
0
)
Kategorie