Warsztaty
kuchni Agaty

Warsztatowa kuchnia pozwala nauczyć się tak podstaw gotowania, jak i doskonalić swoje kulinarne umiejętności. Szeroki zakres tematyczny zajęć dostosowujemy na bieżąco do potrzeb uczestników.
Szkolenia w wąskiej grupie pasjonatów kulinarnych pozwalają w oryginalny, i wyjątkowo przy tym przyjemny, sposób spędzić wolny czas. Wszystkie zajęcia kończą się wspólnym posiłkiem, w trakcie którego degustujemy przygotowane potrawy. To wyjątkowy czas, okazja do spokojnej biesiady przy stole zastawionym pysznymi daniami i długich rozmów na (nie tylko) kulinarne tematy.
Gustownie urządzone wnętrze sprawdza się doskonale jako tło do spotkań tematycznych takich jak wieczory panieńskie, przyjęcia dla dzieci czy baby shower.

Gotowanie na żywo i pokazy kulinarne to niecodzienna okazja uczestniczenia w procesie powstawania dania, od samych jego podstaw. „Podglądanie” kucharza przy pracy, obserwacja wszystkiego co dzieje się na patelni i w rondlach, poznawanie kuchennych sztuczek, to wszystko możliwe jest dzięki organizowanym w Warsztatach Kuchni Agaty pokazach „live cookingu”, zwieńczonych degustacją przygotowanych na Państwa oczach, wyjątkowych potraw.

Private dining jest pomysłem na niezapomniane spotkanie w gronie najbliższych, spędzenie wyjątkowych chwil przy doskonałym posiłku, w niepowtarzalnej oprawie. Wspólnie ustalimy menu, plan spotkania, jego szczegóły. Całą organizację bierzemy na swoje barki. Obsługa kelnerska, oryginalna aranżacja stołów, detale sprawiające, że będzie to niepowtarzalne spotkanie przy wyjątkowym posiłku- oto kwintesencja pomysłu na stworzenie wymarzonej oprawy na Państwa małym przyjęciu.

Spotkania urodzinowe dla dzieci i dorosłych pozwalają na uczczenie tego wyjątkowego dnia w gronie przyjaciół, przy wybranym menu. Dysponujemy osobną salą, przeznaczoną wyłącznie dla dzieci. Każde spotkanie ma ustalony harmonogram, czas na prezenty i odśpiewanie „Sto lat”:)

Spotkania dla pracowników – przestrzeń Warsztatów pozwala w mniej oficjalnej, niż ta biurowa czy restauracyjna, atmosferze zorganizować spotkania w formie warsztatów kulinarnych, służbowych obiadów i kolacji, pokazu kulinarnego lub kameralnej imprezy firmowej.

***

Na warsztaty prosimy wziąć ze sobą tylko dobre chęci. Fartuchy, składniki, ostre noże i inne narzędzia- już na Państwa czekają!

Najbliższe
Warsztaty

Warsztaty Kuchni Agaty oraz Piwnica Win 2017 serdecznie zapraszają na wieczór pełen pysznego jedzenia i wyjątkowych win!

28 września (piątek)  2018, godz. 18:00

*

W trakcie spotkania będziecie mieć okazję spróbować jesiennego, rozgrzewającego menu degustacyjnego, którego zadaniem jest podkreślenie smaku podawanych trunków.

Degustacja prowadzona będzie przez cały wieczór przez Sommeliera, Panią Ewelinę Szczepaniak.

*

Podane zostaną:

Hummus, muhammara (pasta z papryki i orzechów włoskich), pikantna pasta z marchewki, domowa pita
oraz
Bohigas Cava semi-sec,Hiszpania

 

kozi ser/ syrop z granatów/ figi
oraz
Boschendal ,Blanc de Noir,RPA 2017

 

krem z gruszki i pietruszki/ grzanka z foccacii/ ser dojrzewający
oraz
Chateau Mezain ,Sauvignon Blanc,Bordeaux Francja 2016

 

śliwki w porto/ domowe lody/ beza
oraz
Laya ,Garnacha Tintonera/Monastrell,2017 Hiszpania

 

Na zakończenie wieczoru: Chateau Partarrieu Sauternes,2015 Bordeaux Francja

———————————-

O udziale decyduje kolejność zapisów i wpłat.
CENA ZAJĘĆ: 149 zł/ os

Partnerzy

Ulubione (
0
)
Kategorie