Przepisy
Agaty

Krytycy kulinarni łączcie się czyli Korona Smakosza czeka!

Konkursy i Testy

Jeśli macie ochotę choć na jeden wieczór zostać krytykiem kulinarnym , jest ku temu doskonała okazja!

W listopadowy weekend (16-18.11warszawskie lokale pretendujące do tytułu Korony Smakosza” (w sumie 284 restauracje, bary i kawiarnie!) przygotują zniżki dla Klientów, a ci  głosować będą mogli na najlepszy lokal oceniając 9 kategorii: smak potraw, wystrój lokalu, jakość obsługi, atmosfera, lokal na spotkania z przyjaciółmi, lokal na wyjścia rodzinne, lokal na romantyczny wieczór, lokal na lunch, lokal z najlepszą relacją jakość-cena oceniając tym samym zjedzony posiłek.

Restauracja, która dostanie najwięcej głosów, zyska to zaszczytne miano i wspomnianą „Koronę” . Co więcej każdy kto odda głos w plebiscycie, uzyska szansę wygrania nagród ufundowanych przez sieć Makro. Jednym słowem każdy korzysta! :)

Serdecznie zapraszam więc do wypełniania ankiety i zjedzenia, miejmy nadzieję niezapomnianego posiłku, w jednej z restauracji, których pełną listę znajdziecie TU .

Ja też zostałam zaproszona do wzięcia udziału w tej akcji, w związku z tym uzbrojona w notatnik i głodne koleżanki udałam się do jednego z lokali.  O efektach mojej wizyty w tym miejscu ….

…będziecie mogli przeczytać na blogu już jutro, zapraszam! :)