Przepisy
Agaty

Warsztaty Kuchni Agaty

Różności

FINALNA-KOREKTA2 (1)

Nadszedł już czas, żeby oficjalnie przedstawić Wam moje nowe „dziecko”. Miejsce, które przez ostatnie miesiące zaprzątało moją głowę, przestrzeń sprzątaną, malowaną i lakierowaną w pocie czoła przez majstrów, pomagierów i wielu życzliwych mi ludzi. To moje oczko w głowie, moje Warsztaty.

3

Warsztaty Kuchni Agaty to miejsce, w którym prowadzę zajęcia z gotowania. Wspólnie z uczestnikami siekamy, mielimy, mieszamy. W miłej atmosferze uczymy się piec, smażyć i dusić.

DSC_0685

Jestem naprawdę szczęsliwa, że (przede wszystkim dzięki Wam, którzy na moją stronę zaglądacie!) udało mi się stworzyć coś namacalnego, pulsujące życiem miejsce, w którym radość płynąca z gotowania jest sprawą najważniejszą. Zapraszam więc serdecznie na zajęcia, filiżankę herbaty i rozmowy o ulubionej tarcie czekoladowej. Bo inspiracje tematyki kolejnych spotkań płyną właśnie od Was, są realizacją Waszych kuchennych potrzeb.

2

W najbliższych tygodniach zajmiemy się więc pachnącymi cynamonem słodkościami, lepieniem klasycznych pierogów, topieniem czekolady, wykrawaniem z dziećmi pierniczków.

1

Informacje o zbliżających się zajęciach uzyskać możecie na stronie www (TU) lub na profilu FB (TU) lub po prostu do mnie zadzownić albo napisać (dane znajdziecie TU) :) Zapraszam, przekonajcie się sami jak pyszne potrafią być odbyte tu lekcje!

A na koniec … jeszcze raz  Wam dziękuję! Za wsparcie, zaglądanie na bloga, listy, maile i komentarze. Dzięki nim mam możliwość ciągłego rozwoju, spełniania swoich marzeń i … gotowania!