Przepisy
Agaty

Pizza na razowym cieście, z siemieniem i młodymi ziemniakami

Konkursy i Testy, Obiady, Pizza, Przekąski, Przepisy
Opis

Zdrowy fast food? Brzmi niczym sprzeczność, a jednak to kategoria coraz bardziej popularna, zwana też czasem prostym zwrotem ‘good food’.

Dziś, skoro ma być pysznie i z akcentem na szybkość, proponuję zupełnie nietypową pizzę- na cieście z mąką razową i siemieniem lnianym. Na jej wierzchu zaś- młode ziemniaki, rozmaryn i odrobina tartego oscypka jako kolejny polski akcent.

pizza na cieście razowym (1)

Jeśli jednak nie macie czasu na zagniatanie i wypiekanie domowej pizzy, mam rozwiązanie! Pizzaportal.pl wprowadził do swojej wyszukiwarki kategorię FIT. Macie więc możliwość zamówienia do domu porcji nie tylko smacznych, ale i łaskawych dla sylwetki :)

pizza na cieście razowym (8)

Portal działa w 400 (!) miastach, zawiera także dział z wywiadami z restauratorami promującymi gotowanie w zdrowy sposób Do akcji wybrano (wspólnie z dietetyczką Anetą Strelau) restauracje, które w swoim menu mają minimum 3 dania spełniające wymogi FIT. Dziś więc albo moja pizza z siemieniem, albo … klik na Pizzaportal.pl :)

pizza na cieście razowym (2)

pizza na cieście razowym (3)

Przy okazji mam dla Was 7 voucherów o wartości 30 zł każdy (przy zamówieniu o wysokości minimum 40 zł) do wykorzystania na zamówienia (online lub poprzez aplikacje moblilną) w Portalu.

pizza na cieście razowym (6)

Dostanie je pierwszych 7 osób, których komentarze z nazwą ulubionego, zdrowego dania umieszczone zostaną pod tym postem. Powodzenia i smacznego !!!

PizzaPortal-ThisIsFit-Blog- 900x506-Logo v1 (by Kiwi marketing)-1