Przepisy
Agaty

Łosoś, multicooker i konkurs ;)

Konkursy i Testy

łosoś (6)

Dziś druga odsłona nowego produktu marki Philips- Multicooker.

multi

Na poniższym filmiku prezentuję, jak w tym jednym urządzeniu, w przeciągu zaledwie kilkunastu minut przygotować równocześnie łososia oraz brokuły na parze, a do nich winno-śmietankowy sos z dodatkiem natki pietruszki. Super obiad dla zabieganych i tylko jeden garnek do mycia ;)

Mam przy tym dla Was niespodziankę- konkurs! Jeden egzemplarz urządzenia Multicooker z przyjemnością przekażę w ręcę osoby, która najciekawiej (najsmaczniej?) opisze swoją ulubioną jesienną, rozgrzewającą zupę.

Na zgłoszenia czekam w komentarzach pod tym postem, macie czas do północy w poniedziałek, 11.11.br  we wtorek, 12.11.br. Wyniki ogłoszę już następnego dnia.

Powodzenia! :)

phil

*****  WYNIKI KONKURSU  *****

Kochani, dziękuję bardzo za wszystkie Wasze zgłoszenia! Z wielką przyjemnością czytałam „zupne” wspomnienia, opowieści o parujących miseczkach i gorących wazach pełnych rozgrzewającego płynu. Okazało się przy tym, że najpopularnieszym składnikiem jesiennych zup jest czerwona soczewica podwana na „naście” sposobów. Zywcięsto jednak zapewniła sobie Cecylia, która podała przepis na zupę z mielonej jagnięciny i białej kapusty, która naprawdę mnie zaintrygowała! Gratuluję i raz jeszcze dziękuję za wszystkie Wasze obiadowe historie!