Przepisy
Agaty

45 pomysłów na świąteczne prezenty (z polskich sklepów)

Dom Agaty, Przepisy – blog kulinarny

Przed Wami mój mały przewodnik po Mikołajkowych Upominkach. To garść propozycji na prezenty, które (jak sądzę) ucieszą małych i dużych.

pierwszy

Prezenty podzieliłam na kilka kategorii, znajdziecie tu coś dla dzieci, dorosłych minimalistów, romantycznych dusz, fanów retro i wszystkich, dla których Boże Narodzenie to najważniejszy dzień roku! Nie oszukujmy się, nie są to towary pierwszej potrzeby, ale chyba właśnie od tego są Święta, aby się trochę porozpieszczać i skusić na zakup, który o innej porze roku nie miałby racji bytu.

W zestawieniu sporo prezentów „około kulinarnych, ale znajdą tu dla siebie coś i miłośnicy urządzania wnętrz. Wpis nie jest sponsorowany, to mój subiektywny wybór, który jak mam nadzieję i Wam trafi do gustu, a przede wszystkim pomoże niejednemu Mikołajowi w przedświątecznych zakupach!

Ps. Wszystkie produkty znalazłam dla Was w polskich sklepach internetowych, nie będzie więc żadnego problemu z kupnem i wysyłką ;)

Dla dzieci:

 

dzieci

1. najelegantszy śliniaczek świata ;) (link), 2. kubeczek z sarenką (link), 3. Mini-kuchnia z wyposażeniem (link), 4. osłonka na doniczkę (link), 5. emaliowany talerzyk (link), 6. dziecięcy lunchbox (link), 7. fartuszek kuchenny (link), 8. porcelanowy talerzyk z króliczkiem (link), 9. melaminowy kubeczek z myszką (link)

 

Dla minimalistów:

minimal

1.komplet pojemników kuchennych (link), 2. szklany pojemnik kuchenny (link), 3. wazon- ikona designu (link), 4. dżem dobry na wszystko! (link), 5. świecznik czarny (link), 6. świecznik metalowy (link), 7. zestaw sztućców (link), 8. planner (link), 9. dzbanuszek (link)

 

Dla romantyków:

romantyk

1.mlecznik (link), 2. zestaw świeczników z motywem roślinnym (link), 3. pachnąca herbata (link), 4. klasyczna waga kuchenna (link), 5. talerz z botanicznym wzorem (link), 6. klasyczne żeliwne naczynie do zapiekania (link), 7. dzbanek na herbatę (link), 8. szklaneczki z uroczym wzorem kwiatowym (link), 9. najbardziej klasyczna z klasycznych: Biała Maria (link)

 

Dla fanów retro:

retro1. najbardziej niezawodny robot kuchenny świata (link), 2. retro cukiernica (link), 3. czajnik-marzenie (link), 4. talerz (wiele wzorów w serii) (link), 5. kubeczek (link), 6. misa ze sztućcami do sałaty (link), 7. zegarek damski (link), 8. minutnik kuchenny (link), 9. wykrawaczki do ciastek (link)

 

Dla kochających Święta:

holiday

1. herbata w zimowym klimacie (link), 2. drewniana taca (link), 3. duet świeczników (link), 4. świecznik (link), 5. ozdobna girlanda (link), 6. kubek (link), 7. metalowe zawieszki na choinkę  (link), 8. maskotka-skrzat (link), 9. świecznik (link)

*****

UDANYCH ZAKUPÓW !