Przepisy
Agaty

Zdecyduj, gdzie spędzę kulinarne wakacje!

Podróże

[twofifth] [poll id=”3″] [/twofifth] [threefifth] Kochani! Mój los w Waszych rękach (i to całkiem dosłownie!).

Już spieszę z wyjaśnieniami, o co chodzi i czym dokładnie jest sonda, którą widzicie po lewej stronie.

Wraz z biurem podróży cititravel.pl rozpoczynamy akcję „Zasmakuj w podróżach z Agatą”. Będziemy wspólnie polecać wyjazdy w rejony słynące nie tylko z zapierających dech w piersiach krajobrazów, szerokich plaż i pięknego słońca, ale przede wszystkich atrakcyjnych kulinarnie. Będą to miejsca, do których chciałby pojechać każdy miłośnik dobrego jedzenia, w tym hotele które serwują potrawy sprawiające, że ślinka sama cieknie nam po brodzie.

Tylko od Was będzie zależeć, czy już na początku września zajadać się będę grecką moussaką, słonym serem hallumi na Cyprze, owocami morza na chorwackim wybrzeżu, orzeźwiać się chłodnym hiszpańskim gazpacho czy może sączyć wino na Wyspach Kanaryjskich?

Na wasze głosy (oddane w sondzie) czekam do północy do 26 sierpnia br. Naturalnie kierunek, który zdobędzie najwięcej Waszych głosów stanie się moją destynacją. Jestem bardzo ciekawa, gdzie mnie wyślecie :)

Dodatkowo proszę o komentarze pod tym postem (np. z nazwą kraju na który zagłosowaliście), wylosuję 3 osoby, którym przywiozę niespodziankę z podróży. Jako, że (naturalnie) nie wiem gdzie pojadę, nie jestem teraz w stanie opisać prezentów jakie dostaniecie, obiecuję jednak, że będą bardzo smaczne!

Zapraszam więc do głosowania i komentowania, a po powrocie obiecuję podzielić się z Wami zdjęciami, wrażeniami i nowymi przepisami ! :)